Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týden

3. 4. 2008
K připravovanému autorskému čtení má pro jedince s velkou dávkou trpělivosti Chemik připravená dvě překvapení.

Prvním z nich je povídka s pracovním názvem "Aeon", kterou si mohl doposud přečíst pouze jeden člověk...zbylé osazenstvo si to bude muset přetrpět na Svojanově. Minimálně jeden z nich bude vědět, proč se povídka takhle jmenuje :-)
(Zdravím Kubíka :-P)

Druhou je pro změnu povídka, která nemá název zatím ještě vůbec. A je to opravdu rapidní změna, pokud Chemika znáte. Totiž Chemik se rozhodl zkusit...no, mírně řečeno, experimentovat s milostnějším tématem. Věc, kterou by tam chtěl přečíst, původně věnoval své přítelkyni, leč ta si ještě nepřečetla a díky dovolené v Amsterdáááámu ani nepřečte.
Tedy...bude pro ostatní Saspiřany. A nejspíš hlavně pro jednu Saspiřanku, která se jako liána sune současnou Chemikovou prózou i poezií.

Obě dvě povídky Chemik řadí do svého nového žánru "cheurózy", jsou to sourozenci povídek ze Saspi Příliv ( http://www.saspi.cz/dila/15067-priliv ) a Slunce již nikdy nevyjde (http://www.saspi.cz/dila/14695-slunce-jiz-nikdy-nevyjde).

No a pak potenciálně možné je i přečíst Chemikovo MTP 2007, případně si zkusit přečíst i první kapitolu Vlka vyjícího nad Západní Cebrenií.

To už bude jen na osazenstvu.


Takže...
Chemik se na vás moc moc těší, tedy sice - pravda - jen na některé z vás, protože spoustu z vás ani nezná, ale těch, kterých se to týká, se Chemikálie nemůže dočkat :-)
Těším se :-)


Za týden na Svojanově...nazdáááááár!

Loučím se.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ODS

(Nethar, 9. 4. 2008 22:06)

A proč ne ČSSD? Na to mi znalost tří písmenek taky stačí :-P

re: Netharie

(Chemist, 8. 4. 2008 21:49)

Že by ODS ?
:-)

Na Svojanově nazdar

(Nethar, 8. 4. 2008 19:47)

Zdar! :-)
Já teda ale radši nic brát nebudu, stejně neumím číst (ale asi tři písmenka už znám!)

Re: Ekyelka

(Chemist, 5. 4. 2008 9:55)

No, holky, jak jsem vám říkal už několikrát...
Beru booka, v booku je všechno, nezájem :-D
Pár chebásní se najde, jasně...ale číst se nebudou :-P

...

(Channa a spol., 4. 4. 2008 22:16)

My se taky těšíme. He he...
Což nám připomíná: a co chebásně? Ty s sebou nepotáhneš, když už jsme my donutily Ekyelku přísahat, že tu bichli nebásní vezme s sebou?